Dětský den

I letos jsme chtěli podniknout s dětmi z pátečního klubu něco zvláštního a tak oslavit Den dětí… Vyjeli jsme jako na koních od mlýna (každý měl svého vlastního koně) a po cestě dobývali hrad, kde byli zakleté tři královské dcery. Každým splněným úkolem jsme dobyli část hradu, v jehož okně jsme pak objevili zprávu s pokyny, co udělat pro vysvobození dcer.

I letos jsme chtěli podniknout s dětmi z pátečního klubu něco zvláštního a tak oslavit Den dětí…
Vyjeli jsme jako na koních od mlýna (každý měl svého vlastního koně) a po cestě dobývali hrad, kde byli zakleté tři královské dcery. Každým splněným úkolem jsme dobyli část hradu, v jehož okně jsme pak objevili zprávu s pokyny, co udělat pro vysvobození dcer.

Dětský den

Zdařilo se a tři dcery – Láska, Víra a Naděje vystoupily z hradeb na Světcích…..a obdarovaly své vysvoboditele spoustou dobrůtek….Na úplném konci cesty na nás čekal rozdělaný oheň a my si mohli opéct hady, které nám nachytala naše milá Ilonka. Domů jsme se vrátili až večer – rovnou do postýlek:-) –
a možná nám zněla v uších modlitba : „ Dej mi, Pane, víru, lásku a sílu, dej mi Pane naději a pokoru“, kterou jsme si cestou zazpívali….

Share on facebook
SDÍLET