Archiv příspěvků: koncerty

Tento štítek bude označovat všechny příspěvky obsahující informace o koncertu.

Tachovský pohár 2011

Tachovský pohár 2011

Tachovský pohár 2011

Druhý víkend v květnu se v Tachově uskutečnil turnaj v sálové kopané, který již tradičně organizuje farnost Evangelické církve metodistické. Událost měla tentokrát komorní ráz,  zahrát si přijelo sedm týmů. Sobotní podvečer patřil posezení před restaurací na tachovském koupališti. K dispozici byly párky, pivo a živá hudba. Krátké slovo měl kazatel i účastník turnaje Milan Mrázek.


httpv://www.youtube.com/watch?v=wZbbilmhPAo

Beneband v Bärnau

Altstadtcafe in Bärnau

Altstadtcafe

Tachovská kapela Beneband vedená Pavlem Benešem vystoupila ve staroměstské kavárně v Bärnau. Komentář k jednotlivým písním poskytl pan Řepa. Na koncert přišlo asi třicet lidí a vládl příjemná atmosféra, zatímco venku pršelo a byla zima.
cafe

Koncert CAINA ze Znouzectnosti a kapely BOLOCHRIST

Židle a parkety sálu na obecním úřadě Obory u Tachova zaplnilo v nedělní podvečer cca pět desítek lidí, kteří přijali pozvánku na koncert mladé tachovské kapely BOLOCHRIST.

Bolochrist

kapela BOLOCHRIST

Jako předkapela přijel vzácný host, Cain z kapely Znouzectnost a jeho doprovodný ansábl z názvem Cain&Heart&Heavy (kytara, bicí nástroj).

Cain zaujal kvalitou své produkce, vtipnými texty a vůbec profesionálním projevem při zachování lidovosti a neuvěřitelné pokory.

Bolochrist zahrál jak nejlépe uměl v rámci možností. Milé byly texty promítané na zeď, které pohladily srdce přítomných svou vnitřní krásou a optimismem.
Po koncertě následovala autogramiáda a veselá konverzace.

TOPlist